Nasze marki

Smart - logo

Smart

Środki i produkty do prania, jak i wspomagające pranie (gama Wash). To również szeroka paleta środków utrzymania czystości, akcesoriów do sprzątania (gama Clean), silikonowych produktów do zastosowań kosmetycznych (gama Beauty) i innych silikonowych przyborów wielokrotnego użytku. Ponadto chusty i chustki zapachowe o bardzo szerokim wachlarzu zastosowań: od suszarek, przez garderoby po półki z bluzkami, szuflady z bielizną czy torby i plecaki podróżne.

Sano - logo

Sano

Wszystko to, co niezbędne do sprzątania i prania. Seria wyjątkowo skutecznych środków do kuchni, łazienki, ubikacji, podłóg, blatów, okien, jak też produkty do prania. Marka ta powstała po to, aby dostarczać rozwiązań na każdym etapie dbania o odzież: odplamianie, pranie (proszek bez wypełniaczy, żel, kapsułki, wybielacz do prania białego), zmiękczanie (płyny do płukania) i zapachy do prania (czyli perfumowane zmiękczacze).

Ardor

Odświeżacze powietrza w wyjątkowo szerokiej ofercie, w tym również ekskluzywna seria z dodatkiem luksusowych perfum. Wyjątkowe zapachy zapewniają cudowną woń w całym domu przez wiele miesięcy. Pojemniki są kompatybilne z popularnymi urządzeniami na rynku.

Natural Formula - logo

Natural Formula

Kompletna paleta profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Szampony, odżywki, serum i maski: wszystko w jakości marek używanych przez fryzjerów, lecz zdrowsze.

Careline - logo

Careline

Środki i kosmetyki do pielęgnacji skóry i włosów. Niespotykane zapachy i stylowe wzornictwo opakowań oraz pojemników.

Noemi

Linia unikalnych zapachów perfum.

Gem - logo

GEM

Pochłaniacze wilgoci na bazie naturalnie występującego krzemu, a także środki do czyszczenia pralek automatycznych. Żel krzemionkowy to znany od kilkuset lat jeden z najskuteczniejszych pochłaniaczy wilgoci. Jest całkowicie bezpieczny i neutralny dla zdrowia.

Pan Aroma - logo

Pan Aroma

To bogactwo zapachów w każdej postaci: odświeżacze powietrza w sprayu, w żelu, jak i świece zapachowe. Przyjemne i delikatne aromaty pasujące do popularnych urządzeń rozpylających i równie eleganckie oraz skuteczne jako żele i świece.

Swirl - logo

Swirl

To, czego potrzebujesz, aby pranie było jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

Queen of Cakes - logo

Queen Of Cakes

Akcesoria do wypieków domowych, dzięki którym zapomnisz o blachach i metalowych foremkach.

Duzzit - logo

Duzzit

Dzięki tym środkom utrzymanie czystości w domu jest jeszcze łatwiejsze.